Дніпро розгромно програв Сассарі у Кубку Європи ФІБА

Команда Володимира Коваля здобула одну перемогу у чотирьох зустрічах групового етапу

Сассари – Днепр, фото – fbu.ua

БК Дніпро програв італійському Сассарі у четвертому матчі групового раунду Кубка Європи ФІБА – 62:94.

Господарі майданчика вже у першій чверті вирвалися вперед. На велику перерву Сассарі вів з перевагою в 23 очки. Лише останню чверть дніпряни зуміли відіграти на рівних, коли перевага італійців була понад 30 очок.

У складі Дніпра відзначився Данііл Сипало, який оформив дабл-дабл (11 очок та 11 підбирань). По 11 очок змогли здобути також Володимир Конєв та Ігор Дубоненко.

Сассарі впевнено лідирує у квартеті, вигравши три матчі із трьох. Дніпро здобув одну перемогу у чотирьох матчах. У наступному поєдинку команда Володимира Коваля знову зустрінеться із Сассарі 24 жовтня.

На груповому етапі Кубка Європи грають команди у 10 групах. У наступний раунд вийдуть переможці квартетів, а також шість найкращих команд, які посіли другі місця.