Гол Кухаревича приніс Хіберніану перемогу над Сент-Джонстоном

Николай Кухаревич, Хиберниан – Селтик. Фото – Getty Images

Український нападник Хіберніана Микола Кухаревич відкрив рахунок у домашньому матчі Шотландської Прем’єр-ліги проти Сент-Джонстона. У підсумку його команді вдалося здобути перемогу – 2:0.

Хібз підходили до поєдинку у статусі аутсайдера, маючи лише два очки після чотирьох турів. Але перевага господарів у сьогоднішній зустрічі з номінально рівним суперником не викликала сумнівів.

На перерву суперники могли піти з нулями на табло, але команду Девіда Грея вивів вперед 23-річний українець. Микола вчетверте поспіль вийшов з перших хвилин у чемпіонаті, і нарешті відзначився голом. Нагадаємо, Кухаревич вже забивав цього сезону, але це було в Кубку ліги – тоді цей гол не допоміг уникнути поразки від Селтіка (1:3).

Український форвард перейшов до клубу з Абердіна на початку серпня на правах оренди із Свонсі. Кухаревич вже виступав за Хіберніан у сезоні 2022/23 – також на правах оренди з французького Труа. Тоді у складі Хібз Микола відзначився п’ятьма голами та одним асистом у 15 зіграних матчах.

Другий тайм пройшов за переваги господарів, які в середині другого тайму подвоїли розрив у рахунку.

Хібарніан здобув першу перемогу в сезоні і з 5 очками посідає у турнірній таблиці восьме місце (з 12 учасників). 29 вересня Кухаревич та компанія вирушать у гості до Рейнджерс.