Сокіл зазнав поразки від словенського Єсеніце у матчі Континентального кубка-2024/25 з хокею

Сокол, фото – hcsokil.com.ua

Сокіл провів поєдинок другого туру Континентального кубка-2024/25 з хокею проти словенського Єсеніце, зазнавши поразки з рахунком 2:5.

Український клуб пропустив двічі протягом першого періоду, але незадовго до перерви відіграв одну шайбу зусиллями Віктора Захарова.

Друга 20-хвилинка розпочалася ще з двох пропущених шайб Соколом. Кияни на 9-й хвилині другого періоду скоротили відставання в рахунку завдяки точному кидку Романа Благого, але Єсеніце перед перервою відзначився вп’яте.

Завершальний період пройшов без закинутих шайб, а це означає, що Сокіл втратив шанси на вихід у третє коло турніру. Нагадаємо, що вчора київський клуб з рахунком 4:5 програв Ріттену.

У неділю, 20 жовтня, Сокіл зіграє заключний матч своєї групи проти хорватського Сісака. У наступний раунд Континентального кубка вийде лише переможець квартету С.

• Континентальний кубок. Другий раунд. Група С. 2-й тур

Єсеніце (Словенія) – Сокіл (Україна) – 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)

Шайби: 1:0 – Светіна (Чімзар, Коблар), 03:27. 2:0 – Леснічар (Коблар, Брус, – більш.), 16:12. 2:1 – Захаров (Благий, Ратушний), 18:54. 3:1 – Светіна (Богінц), 23:48. 4:1 – Чімзар (Селан, Свеніна), 24:45. 4:2 – Благий (Захаров, Толстушко, – більш.), 28:51. 5:2 – Сілланпяя (Ж. Стурм, Слівнік, – більш.), 38:15