Збірна України U-19 мінімально поступилася у контрольному матчі Швейцарії

Сборная Украины U-19. Фото – Getty Images

Збірна України U-19 провела ще один контрольний матч проти однолітків зі Швейцарії – команда Дмитра Михайленка поступилася з рахунком 1:2.

Рахунок було відкрито Швейцарією на 33-й хвилині гри – відзначився Доріан Дербачі. Практично одразу господарі подвоїли свою перевагу завдяки влучному удару Лоріса Шрейбера. За дві хвилини до свистка на перерву Швейцарія могла взагалі довести рахунок до розгромного, проте Синіша Джемалія не зумів переграти з 11-метрової позначки Маркіяна Бакуса.

У другому таймі Україна змогла відіграти один м’яч зусиллями Руслана Видиша, але уникнути підсумкової поразки підопічним Михайленко не вдалося.

Нагадаємо, що 6 вересня збірна України U-19 вже грала контрольний матч проти Швейцарії – тоді відбулася бойова нічия з рахунком 2:2. Саме у Швейцарії жовто-сині зараз проводять навчально-тренувальні збори.

Юнацька збірна України готується до кваліфікації Євро-2025 (U-19). За результатами жеребкування першого етапу змагань Україна опинилась у групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Мінітурнір пройде у Нідерландах, а матчі відбудуться 13, 16 та 19 листопада.