Збірна України U-20 драматично поступилася Швеції у третьому турі молодіжного Євробаскету-2024

Холод оформив дабл-дабл, на рахунку Сипало 17 очок та 9 підбирань

Украина U-20 – Швеция U-20. Фото – fbu.ua

Збірна України U-20 зазнала першої поразки на чемпіонаті Європи-2024 з баскетболу в дивізіоні В. У матчі третього туру групи С синьо-жовті з мінімальним рахунком поступилися Швеції – 62:63.

До великої перерви точилася рівна гра. Першу чверть виграли юні українці, за підсумками половини гри мінімальна перевага була на боці зі шведських однолітків.

Третю чверть підопічні Валерія Плеханова провели слабо, дозволивши суперникам піти у відрив – 40:53. У четвертому відрізку гри Україна зробила камбек, головним чинником якого стала гра Назара Холода (15 очок, 12 підбирань). Також традиційно сильний поєдинок провів Данило Сипало.

Наприкінці зустрічі українцям вдалося навіть вийти вперед (60:59), але фінішний ривок був за командою Швеції, яка зуміла вирвати перемогу з мінімальною перевагою.

Команда Плеханова після трьох турів посідає третє місце у групі С. Нагадаємо, раніше на турнірі синьо-жовті розгромили Вірменію (93:60) та Молдову (83:48). У четвертому турі Україна U-20 зіграє з Угорщиною 16 липня, початок о 20:30.